Egyrészes EKG-kábel, 12 tűs kompatibilis Nihon Kohden BSM-2301
Fizetési határidő: T/T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, tengeren
Átfutási idő: 1-7 nap (a mennyiségtől függően)
MOQ: 30db
Leírás
Nihon Kohden EKG kábel
Műszaki adatok:
| típus | EKG kábel |
| Bizonyítvány | CE/ISO |
| Kábel színe | szürke |
| Kábel átmérő | 4 mm |
| Kábel anyaga | TPU kabát |
| Alapértelmezett | IEC/AHA |
| Törzskábel hossza | 2.7m |
| Vezetékkábel hossza | 0.9m |
| Proximax csatlakozó | 12-tűs Nihon Kohden csatlakozó, szögletes |
| Distális csatlakozó | Clip/ csíp/ markoló |
| Műszerek osztályozása | osztály II |
| A páciens mérete | Felnőtt/gyermek |
| Nettó tömeg | 120g |
| Garancia | egy év |


termékleírás
Hossz: 3,2m
Anyaga: TPU
Vezetékek: 3-lead,5-lead,AHA,IEC,Clip
Típus: egyrészes EKG kábel
Leírások:
Kompatibilis márka: Nihon Kohden
Kompatibilis modell: 4101,4103,4111,4113 Life Scope P BSM-2351,2353 Life Scope L BSM-2301,2303 LifeScope I
Jellemzők:
1. Vonzó ár/teljesítmény arány
2. Megfelelés az ISO13485 & CE szabványnak
3.IEC és AHA színkódolás elérhető
4. Kiváló minőségű, nem mérgező, zavaró, puha és tartós TPU kábel
Csomag:
Nem sterilizálható, egyedi csomagolás, 1 db/zsák, majd külső kartondobozba rakva.



Népszerű tags: egyrészes ekg kábel 12 tűs kompatibilis nihon kohden bsm-2301, gyártók, szállítók, gyári, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Siemens 10 pólusú 5 lyukú EKG kábel, IEC / AHA, klip...
-

Nihon Kohden egyrészes EKG-adapterkábel, 5 vezetékes...
-

Comen 12 csapok 5 ólom ekg kábel CM1200 CM1200B H12 ...
-

5 vezeték 15 tűs Mindray EKG kábel banáncsappal
-

Edan SE-2012/ SE-2003 5 Ólom EKG holter kábel leadwire
-

Nihon Kohden 11 tűs EKG-adapterkábel, 3 vezetékes, b...










