Edan SE-2012/ SE-2003 5 Ólom EKG holter kábel leadwire
Compatibel: Edan SE-2003/ SE-2012
Katalógus: Holter EKG kábel
Termék típusa: EKG holter kábel leadwire
Mininum rendelési mennyiség: 1PCS
Tanúsítás: CE/ ISO13485
Ár: Tárgyalás
Leírás
Edan SE-2012/ SE-2003 5 Ólom EKG holter kábel leadwire
Származási hely:Kína
Fizetési feltételek:100% T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Szállítási idő:1-3 nap a minta, 7-14 nap nagy megrendelés után fizetés.
Ellátási képesség:600db / hét
Előírások:
*Környezeti hőmérséklet: 0 és 40°C között
*Relatív páratartalom: 0% és 80% között
*Hiperbár nyomás: 86kPa-106kPa
*Anyagok: Kiváló minőségű TPU kabát kábel, 80/89cm hosszú, szürke;
A termék adatai:
| Termék neve | EKG-kábel vezeték |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Kábel színe | Szürke |
| Kábelvezetékek | 5-ólom |
| Kábel hossza | 80/89 cm |
| Kábel anyaga | TPU kabát |
| Vezetőkábel átmérője | 2 mm |
| Műszercsatlakozó | 16 tűs |
| Beteg végcsatlakozó | Eltör |
| Súly | 100G |
| Típus | EKG-holter |
| Standard | Aha |
| Csomag | 1db csomag egy PE zsákban, majd tegye 1 karton. |
| Egycsomagos méret | 16X10X1 cm |
| Garancia | 12 hónap |
rólunk:
Mi egy professinal gyártó kínában, van vrious márkájú spo2 érzékelő, EKG kábel és leadwire, EKG kábel és leadwire, NIBP mandzsetta, IBP kábel, hőmérséklet szonda, Holter kábel és leadwire, orvosi csere akkumulátor, O2 cella, stb.


Népszerű tags: edan se-2012/ se-2003 5 ólom ekg holter kábel leadwire, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Kompatibilis Siemens Drager SC5000 SC6000 EKG 3Lead ...
-

MedEx Eredeti EKG / EKG Holter kábel 16 vezeték
-

A GE Healthcare ECG adapterkábel 3 vezetékkel rendel...
-

DMS 19 érintkezős EKG / EKG Holter kábel 10 vezeték ...
-

DRE kompatibilis átalakító-adapterkábel 3 vezet
-

A GE Healthcare Marquette EKG jelátalakító kábel 5 v...



