EKG-kábel Philips 5 vezetékes Pattintáshoz M1986A
Származási hely: Guangdong, Kína
Márka: pray-med
Típus: egyrészes EKG-kábel
Anyaga: TPU kabát
Tanúsítvány: CE/ISO
Leírás
EKG kábel Philips számára
termékleírás
| Kategória | EKG |
|---|---|
| Tanúsítványok | CE, ISO |
| Disztális csatlakozó | Kerek, 12-tűs Philips csatlakozó |
| Proximális csatlakozó | csípje vagy csípje meg |
| Latex mentes | Igen |
| Ólomkábel színe | szürke |
| Vezetékkábel átmérője | 2,6 mm |
| Ólomkábel anyaga | TPU kabát |
| Ólom színkódolás | AHA/IEC |
| Ólomszám | 3/5 |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Csomagolási egység | 1 |
| Beteg mérete | Felnőtt/gyermek |
| Ellenállás | Nem |
| Steril | Nem |
| Teljes kábelhossz | 3.6m |
| Csomagtartó kábel hossza | 2.7m |
| Garancia | 12 hónap |
Kompatibilitás
| Gyártó | Modell |
|---|---|
| Konsung | Sarki fény 12 mp |
| Új technológia | NT3A |
| Nihon Kohden | NT3B |
| Philips | 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354C, 78834C, 862474 C3, Agilent, Agilent 50XM, CX50, Efficia CM10 (863301), Efficia CM10 ({22}}), Efficia ({{CM13}1) {15}}), Efficia CM120 (863302), Efficia CM150 (863304), Envisor, Heartstart, IE33, IntelliVue, IntelliVue MP5, IntelliVue MX400, IntelliVue MX450, IntelliVue MX450, IntelliVue MXV50, 5 Intellie MXV50 A 80A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, A |



A Philips egyrészes EKG-kábel rögzített típusú, vezeték- és főkábel-befecskendezéssel. Sokkal egyszerűbb a páciens és a monitor közötti kapcsolat, különösen vészhelyzetben, csökkentve a kapcsolathibákat. A kerek-12 tűs csatlakozóval t tud működni Philips intellivue, Eficia és M***A sorozatú monitorokon stb.
Jellemzők
A kettős árnyékolású kábelkialakítás hatékonyan csökkentheti a zajt és az elektromos interferenciát; A könnyen használható arabber vége a színes vezetékkel egyszerű elektródacsatlakozást tesz lehetővé; A 2,5 m-es főkábel és a 0,9 m-es vezetékes vezeték kényelmes a vezetékek elhelyezéséhez. IEC-kóddal a könnyű csatlakoztatás érdekében;





Népszerű tags: EKG kábel philipshez 5 vezetékes pattintható m1986a, gyártók, szállítók, gyári, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet













