
5 vezeték 15 tűs Mindray EKG kábel banáncsappal
Katalógus: EKG
Termék típusa: Mindray EKG 5. kábel
Minimális rendelési mennyiség: 1PCS
Tanúsítás: CE / ISO13485
Ár: Tárgyalás
Leírás
5 vezetékes 15 tűs Mindray EKG kábel banáncsappal
Származási hely:Kína
Fizetési feltételek:100% T / T, Western Union, Paypal
Szállítási Mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeri úton
Szállítási idő:1-3 nap a mintához, 7-14 nap a nagy megrendeléshez a fizetés után.
termékleírás
| Kategória | EKG |
|---|---|
| Tanúsítványok | CE, ISO |
| Csatlakozó Distal | 15 tűs csatlakozó, kulcsos |
| Csatlakozó Proximal | banán tű |
| Latex mentes | Igen |
| Ólomkábel színe | szürke |
| Ólomkábel átmérője | 2,6 mm |
| Ólomkábel anyaga | TPU dzseki |
| Ólom színkódolása | IEC / AHA |
| Ólomszám | 5 |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Csomagoló egység | 1 |
| A beteg mérete | Felnőtt / gyermek |
| Árnyékolás | Igen |
| Ellenállás | Nem |
| Steril | Nem |
| A kábel teljes hossza | 3.6m |
| Trönk kábel hossza | 2.7m |
| Garancia | 12 hónap |

Népszerű tags: 5 vezetékes 15 tűs mindray ecg kábel banáncsappal, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







