
Betegmonitor orvosi berendezés akkumulátorok a Mindray számára
Kompatibilis : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Ha betegmonitoros orvosi berendezések akkumulátorát keresi a gondolkodáshoz, vegye fel a kapcsolatot a gyárunkkal. Mint az egyik vezető kínai gyártó és beszállító, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Biztos lehet benne, hogy megvásárolja a minőségi termékeinket.
Betegmonitor orvosi berendezés akkumulátorok a Mindray számára
Származási hely:Kína
Márkanév:Mindray
Tanúsítvány:CE
Típusszám:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 182 * 26,1 * 61mm |
| Névleges kapacitás | 4400mAh |
| Súly | 330g |
| típus | LI-ION |
| Névleges feszültség | 11.1v |
| Alkalmazás | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyéni doboz |


Népszerű tags: páciens monitor orvosi berendezések akkumulátorok mindray, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárolni
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







