Mindray akkumulátorok, lezárt ólom 2300mAh Biomedical
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Mindray akkumulátorok, lezárt ólom 2300mAh Biomedical
Származási hely: Kína
Márkanév: Mindray
Tanúsítvány: CE
Modell száma: IPM9800
Minimális rendelési mennyiség: 1db
Ár: a megbeszélés szerint
Szállítási idő: 1-3 munkanap
Biomedical akkumulátorok lezárt ólom a mindray IPM9800, LCS-1912, PM8000,1030,1050,9030P
Műszaki adatok:
| Termék név | Újratölthető akkumulátorral ellátott ólom |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 182 * 24,1 * 61mm |
| Névleges kapacitás | 2300mAh |
| Súly | 740g |
| típus | Lezárt ólom |
| Névleges feszültség | 12v |
| Alkalmazás | A betegmonitor akkumulátora |
| Szín | Fekete |
| Kiemel | EKG gép akkumulátor, GE Mac 1200 akkumulátor |
| Kapacitás | 2300mAh |
| Cikkszám | LCS-1912 |
| Csomag | Egyéni doboz |


Népszerű tags: mindray akkumulátorok zárt ólom 2300mah orvosbiológiai, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárolni
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

A Mindray Patient Monitor újratölthető ólom-sav akku...
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 defibrillátor akku...
-

CardioServ 30344030 defibrillátor akkumulátor GE SCP...
-

Újratölthető LI23S002A Li-ion akkumulátor
-

BeneHeart Mindray D2 D3 defibrillátor akkumulátor
-

Biolight LB-08 Li-ion akkumulátor csomag 12-100-1003




