
Orvosi eszköz akkumulátor ME202C Philips
Kompatibilis : Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Orvosi eszköz akkumulátor ME202C Philips
Származási hely:Kína
Márkanév:Philips
Tanúsítvány:CE
Típusszám:Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 149 * 90 * 20mm |
| Névleges kapacitás | 7800mAh |
| Súly | 490g |
| típus | LI-ION |
| Névleges feszültség | 10.8v |
| Alkalmazás | Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981 |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyéni doboz |

Népszerű tags: orvosi eszköz akkumulátor me202c Philips, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárolni
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Újratölthető LI23S002A Li-ion akkumulátor
-

Nihon Kohden Ni-MH X062 akkumulátor. YS-076P5
-

A GE Monitor betegmonitor akkumulátora Dash 3000 SM2...
-

BeneHeart Mindray D2 D3 defibrillátor akkumulátor
-

Orvosi berendezések akkumulátorának biztonsági másol...
-

Philips Defibrillátor orvosi akkumulátor os szívstart

