Mindray-kompatibilis újratölthető li-ion akkumulátor
Kompatibilis:Mindray LI23S001A, PM-8000E ,PM7000, IPM-9800
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
Minták állnak rendelkezésre
Leírás
Mindray-kompatibilis újratölthető li-ion akkumulátor
Származási hely:Kína
Márkanév:Mindray között
Tanúsítás:Ce
Modell száma:Mindray LI23S001A
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600db / hét
Műszaki adatok:
| Termék neve | Orvosi újratölthető akkumulátor |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Méret | 182*26,1*61 mm |
| Névleges kapacitás | 4400mAh |
| Súly | 330g |
| Típus | Li-ion |
| Névleges feszültség | 11,1 V |
| Alkalmazás | PM8000,PM7000,IPM-9800,PM-8000E |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyedi doboz |


Népszerű tags: mindray kompatibilis újratölthető li-ion akkumulátor, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

A HYLB-957A csere orvosi akkumulátorhoz
-

Welch Allyn újratölthető orvosi akkumulátor
-

Fukuda Denshi orvosi berendezések csere akkumulátor
-

Mindray akkumulátorok, lezárt ólom 2300mAh Biomedical
-

Edan Ecg gép orvosi csereakkumulátor biztonsági máso...
-

Betegmonitor orvosi berendezés akkumulátorok a Mindr...



