
Újratölthető EKG akkumulátorcsomag csere HYLB-102
Kompatibilis: CONTEC EDAN SE-301 és MINDRAY ECG-03A, JHOTA-99K-00
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Ha újratölthető ecg akkumulátort szeretne cserélni a hylb-102-re, szívesen lépjen kapcsolatba a gyárunkkal. Mint az egyik vezető kínai gyártó és beszállító, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Biztos lehet benne, hogy megvásárolja a minőségi termékeinket.
Újratölthető EKG akkumulátorcsomag csere HYLB-102
Származási hely:Kína
Márkanév:CONTEC Edan Mindray
Tanúsítvány:CE
Típusszám:18287-2000, TWSLB-005, JHOTA-99K-00
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 73 * 20 * 70mm |
| Névleges kapacitás | 2600mAh |
| Súly | 189g |
| típus | LI-ION |
| Névleges feszültség | 14.4v |
| Alkalmazás | CONTEC EDAN SE-301 és MINDRAY ECG-03A, JHOTA-99K-00 |
| Szín | Kék |
| Csomag | Egyéni doboz |

Népszerű tags: újratölthető ecg akkumulátor csere hylb-102, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







