Philips M3 cserefigyelő akkumulátor M3046A
Kompatibilis: M3046A,NJ1020HP
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
Minták állnak rendelkezésre
Leírás
Ha keres Philips m3 csere monitor akkumulátor m3046a, üdvözöljük a kapcsolatot a gyár. Mint kína egyik vezető gyártója és beszállítója, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Kérjük, győződjön meg róla, hogy megvásárolja a minőségi termékeket.
Philips M3 cserefigyelő akkumulátor M3046A
Származási hely:Kína
Márkanév:Mindray között
Tanúsítás:Ce
Kompatibilis:LI12I001A, 2ICR19/65
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600db / hét
Műszaki adatok:
| Termék neve | Orvosi újratölthető akkumulátor |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Méret | 148,50x89x19,4 mm |
| Névleges kapacitás | 4000mAh |
| Súly | 606,6 g |
| Típus | NI-MH |
| Névleges feszültség | 12v |
| Alkalmazás | M3046A,NJ1020HP |
| Cella mennyisége | 10 cella |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyedi doboz |

Népszerű tags: philips m3 csere monitor akkumulátor m3046a, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet










