
Comen Sealed Lead Monitor LH-COM261MD
Kompatibilis : a Comen 8000A, STAR8000, , STAR8000B, NTS-3000A
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Comen Sealed Lead Monitor LH-COM261MD
Származási hely:Kína
Márkanév:Comen
Tanúsítvány:CE
Cikkszám:fm1226, DJW-12-2,6, FP1
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
SupplyAbility:600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Modell | NP2.6-12 |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 70 * 47 * 99mm |
| Névleges kapacitás | 2600mAh |
| típus | Lezárt ólom |
| Névleges feszültség | 12v |
| Alkalmazás | Comen8000A, STAR8000, STAR8000B, NTS-3000A |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyéni doboz |

Népszerű tags: comen zárt ólom monitor lh-com261md, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Nihon Kohden Ni-MH X062 akkumulátor. YS-076P5
-

A GE Monitor betegmonitor akkumulátora Dash 3000 SM2...
-

Fukuda NI-MH orvosi berendezések akkumulátorok EKG gép
-

Újratölthető orvosi berendezések akkumulátorok Mindray
-

Edan Ecg gép orvosi csereakkumulátor biztonsági máso...
-

Biolight BAT-120002 monitor csereakkumulátor

