
GE betegmonitor csere akkumulátor Mi-HM
Kompatibilis:GE 1CVA156, GE CG650, GE CG670, GE CG671, GE CG680, GE CG681, GE CG684, GE CG686,GE CG895,GE CG9906,GE CG9907,GE CG9908, GE CG9910, GE CG9911, GE CG9911
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
Minták állnak rendelkezésre
Leírás
GE betegmonitor csere akkumulátor Mi-HM
Származási hely:Kína
Márkanév:Ge
Tanúsítás:Ce
Kompatibilis:LC-T121R8PU,LC-T121R8PG, LC-SP122, LC-SD122PU , VW-VBF12, WP1250
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600db / hét
Műszaki adatok:
| Termék neve | Orvosi újratölthető akkumulátor |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Méret | 143,6*64,3*22,8 mm |
| Névleges kapacitás | 2000mAh |
| Súly | 380g |
| Típus | NI-MH |
| Névleges feszültség | 12v |
| Akkumulátorcella-mennyiség | 10 cella |
| Alkalmazás | LC-T121R8PU,LC-T121R8PG, LC-SP122, LC-SD122PU , VW-VBF12, WP1250 |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyedi doboz |
NiMH túláram túltöltés és túlkisülési áramkör védelem, intelligens védőtábla. Importált termosztát, lángálló burkolat, import terminálok.

Népszerű tags: ge beteg monitor csere akkumulátor mi-hm, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







