GE Ohmeda T akkumulátor csomag 6050-0006-578 Rev JB11435 4.8v 3000mAh
Eredeti: Guangdong, Kína
Márka: pray-med
Típus: Li-ion akkumulátor
Tanúsítványok: CE, ISO
Leírás
4,8 V 3000 mAh GE Ohmeda T akkumulátor 6050-0006-578 Rev J, B11435
termékleírás
| Modell | Plusz oximéter trusat |
| Szín | kék |
| Kapacitás | 3000 mAh |
| Feszültség | 4.8V |
| Alkalmaz | TruSat |
| típus | NI-MH |
| Az akkumulátor mérete | 169*24.5 (Ø)241g |
| Akkumulátor súlya: | 241g |
| Cikkszám | 6050-0006-578,6050-0006-578 Rev J,B11435 |
| Csomag | Egyedi doboz |
Kompatibilis cikkszám:
a GE Ohmeda TruSat számára 6050-0006-578

Erről a termékről:
Kiváló minőségű csereakkumulátor GE, Medical számára
Akkumulátor jellemzői - Kapacitás: 3600 mAh, WH: 17,28 Wh, Típus: Ni-MH, Feszültség: 4,8 V - Az új, teljesen dekódolt chip ugyanúgy működik, mint az eredeti
Méretek: 172.{1}} x 22,60 x 22,60 mm Súly: 300 g / 10,58 uncia
Kérjük, győződjön meg arról, hogy mind a modell, mind az akkumulátor cikkszáma megegyezik a készülékével. Ha nem biztos benne, küldjön e-mailt az akkumulátor adataival vagy képeivel, mi professzionális javaslatokat adunk.

Népszerű tags: ge ohmeda takkumulátor 6050-0006-578 rev jb11435 4.8v 3000mah, gyártók, beszállítók, gyári, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet











