Contec Monitor csereakkumulátor CMS6000
Kompatibilis: CMS6000, HMS6500
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Ha a cms6000 elemhez szükséges csere-akkumulátort kereste, vegye fel a kapcsolatot a gyárunkkal. Mint az egyik vezető kínai gyártó és beszállító, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Biztos lehet benne, hogy megvásárolja a minőségi termékeinket.
Contec Monitor csereakkumulátor CMS6000
Származási hely:Kína
Márkanév:Contec
Tanúsítvány:CE
Összeegyeztethető:CMS6000
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
SupplyAbility:600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 72 * 59 * 17,5 mm |
| Névleges kapacitás | 3800mAh |
| Súly | 380g |
| típus | Li-Polymer |
| Névleges feszültség | 7.4v |
| Akkumulátor cella QTY | 2 cella |
| Alkalmazás | ContecCMS6000, HMS6500 |
| Szín | Kék |
| Csomag | Egyéni doboz |


Népszerű tags: Contec csere akkumulátor cms6000, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet











