Fukuda NI-MH orvosi berendezések akkumulátorok EKG gép
Kompatibilis : Fukuda ECG FX-2201 FX-7202 FX-7201 T8HRAAU-4713
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Fukuda NI-MH orvosi berendezések akkumulátorok EKG gép
Származási hely: Kína
Márkanév: Fukuda
Tanúsítvány: CE
Típusszám: T8HRAAU-4713
Minimális rendelési mennyiség: 1db
Ár: a megbeszélés szerint
Szállítási idő: 1-3 munkanap
Ellátási képesség: 600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Újratölthető LI-IONBattery |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 105 * 28 * 28 mm-es |
| Névleges kapacitás | 2000mAh |
| Súly | 200g |
| típus | NI-MH |
| Névleges feszültség | 9.6V |
| Alkalmazás | EKG-gép |
| Szín | Kék |
| Csomag | Egyéni doboz |



Népszerű tags: fukuda ni-mh orvosi berendezések akkumulátorok ecg gép, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Csereakkumulátor a MAQUET 6487180 akkumulátor modulh...
-

14,8 V-os orvosi akkumulátor az Edan betegmonitor sz...
-

MS862278 Siemens nikkel-fémhidrid akkumulátor CS-MEK...
-

Biolight LB-03 újratölthető lítium-ion akkumulátor 1...
-

Ecg Machine Medical Device Battery Biocare
-

Mindray akkumulátorok, lezárt ólom 2300mAh Biomedical




