
Biocare HYLB-722 EKG gép akkumulátor LH-ECG601MD
Kompatibilis: Biocare EKG-6010,EKG-6020
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
Minták állnak rendelkezésre
Leírás
Ha keres biocare hylb-722 ekg gép akkumulátor lh-ecg601md, üdvözöljük a kapcsolatot a gyárban. Mint kína egyik vezető gyártója és beszállítója, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Kérjük, győződjön meg róla, hogy megvásárolja a minőségi termékeket.
Biocare HYLB-722 EKG gép akkumulátor LH-ECG601MD
Származási hely:Kína
Márkanév:Biocare (Biocare)
Tanúsítás:Ce
Kompatibilis:HYLB-722 között
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600db / hét
Műszaki adatok:
| Termék neve | Orvosi újratölthető akkumulátor |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Méret | 78*20*70 mm |
| Névleges kapacitás | 2600mAh |
| Súly | 189g |
| Típus | Li-ion |
| Névleges feszültség | 14,4 V |
| Alkalmazás | EKG-6010,EKG-6020 |
| Cella mennyisége | 4 cella |
| Szín | Kék |
| Csomag | Egyedi doboz |

Népszerű tags: biocare hylb-722 ekg gép akkumulátor lh-ecg601md, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







