Edan 16 tűs AHA 7 vezeték Snap EKG Holter kábel vezeték
Kompatibel: Edan SE-2003 / SE-2012
Katalógus: Holter EKG kábel
Termék típusa: EKG Holter kábel vezeték
Minimális rendelési mennyiség: 1PCS
Tanúsítás: CE / ISO13485
Ár: Tárgyalás
Leírás
Edan 16 tűs AHA 7 vezeték Snap EKG Holter kábel vezeték
Származási hely:Kína
Fizetési feltételek:100% T / T, Western Union, Paypal
Szállítási Mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeri úton
Szállítási idő:1-3 nap a mintához, 7-14 nap a nagy megrendeléshez a fizetés után.
SupplyAbility:600db / hét
Specifikációk:
*Környezeti hőmérséklet:0 - 40 ° C (32 - 104 ° F)
*Relatív páratartalom:0% -tól 80% -ig
*Hiperbarikus nyomás:86 kPa-106kPa
*Anyagok:Kiváló minőségű TPU dzseki kábel, 1,2 hosszú, szürke;
Termék leírás:
| Termék név | EKG Holter kábel vezeték |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Imádkozz-med |
| Tanúsítványok | CE / ISO |
| Kábel színe | szürke |
| Kábelvezetékek | 7 vezetékes |
| Kábelhosszúság | 1.2m |
| Kábel anyaga | TPU dzseki |
| Ólomkábel átmérője | 2mm |
| Műszer csatlakozó | 16 tűs |
| Betegvég csatlakozó | Snap |
| Súly | 100G |
| típus | EKG Holter |
| Alapértelmezett | AHA |
| Csomag | 1 darabos csomag PE táskában, majd 1 dobozba. |
| Egy csomag mérete | 16X10X1 cm |
| Garancia | 12 hónap |
Rólunk:
Kína szárazföldi országának professzionális gyártója vagyunk, a márkák közül a spo2 szenzor, az EKG kábel és az ólomvezeték, az EKG kábel és az ólomhuzal, a NIBP mandzsetta, az IBP kábel, a hőmérséklet-érzékelő, a Holter-kábel és az ólomvezeték, az orvosi pótelem stb.



Népszerű tags: edan 16 tűs AHA 7 vezetékes snap EKG holter kábel vezeték, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet









