Zoll Propaq MD X sorozatú EKG / EKG kábel
Kompatibilis: Zoll
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeri úton
Átfutási idő: 3-7 munkanap
Minták állnak rendelkezésre
Leírás
| Kategória | EKG |
|---|---|
| Tanúsítványok | CE, ISO |
| Csatlakozó Distal | 12 tűs csatlakozó, kulcsos |
| Csatlakozó Proximal | kattanás / klip |
| Latex mentes | Igen |
| Ólomkábel színe | szürke |
| Ólomkábel átmérője | 2,6 mm |
| Ólomkábel anyaga | TPU dzseki |
| Ólom színkódolása | IEC / AHA |
| Ólomszám | 3 |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Csomagoló egység | 1 |
| A beteg mérete | Felnőtt / gyermek |
| Árnyékolás | Igen |
| Ellenállás | Nem |
| Steril | Nem |
| A kábel teljes hossza | 3.6m |
| Trönk kábel hossza | 2.7m |
| Garancia | 12 hónap |

Népszerű tags: zoll propaq md x sorozatú EKG / EKG kábel, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet










