Drager kompatibilis EKG vezetékek 6 vezetékek
Kompatibilitás: Draeger Infinity M 300, Infinity M 540, MultiMed Plus, MultiMed Plus VAGY
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
MOQ: 50 db
Leírás
Drager kompatibilis EKG vezetékek 6 vezetékek
Kompatibilitás:Draeger Infinity M 300, Infinity M 540, MultiMed Plus, MultiMed Plus VAGY
Fizetési feltételek:T / T, Western Union, Paypal
Szállítási Mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Bevezetési idő:3-7 munkanap
Mennyiségi egység:50 db
Műszaki adatok:
| Termék név | EKG vezetékek |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| Típusszám | Dräger |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel átmérője | 2. 5 mm |
| Kábel színe | szürke |
| Csatlakozó Distal | Din-Style |
| Proximal csatlakozó | Pinch / markológép |
| Kábelhosszúság | 1m |
| Csomagolás | Egyedi csomag |
| A műszer osztályozása | II. Osztály |
| Tulajdonságok | EKG monitor, EKG gép |
| Súly | 100g |
| szavatosság | 1 évben |

Népszerű tags: Drager kompatibilis ecg vezetékes vezetékek 6 vezetékek, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásároljon
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet









