Stryker Physio Control kompatibilis EKG leadwire
Kompatibilitás: Physio Control Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
MOQ: 50 db
Leírás
Stryker Physio Control kompatibilis EKG leadwire
Kompatibilitás:Physio Control Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E
Fizetési feltételek:T/ T, Western Union, Paypal
Szállítási mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
átfutási idő:3-7 munkanap
MoQ:50 db
Műszaki adatok:
| Termék neve | Spo2 érzékelő |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Modell száma | Stryker Physio Contro |
| Minősítések | CE/ISO |
| Kábel anyaga | TPU kabát |
| Kábel átmérője | 2,6 mm |
| Kábel színe | Szürke |
| Csatlakozó disztális | Din stílus |
| Csatlakozó proximális | Eltör |
| Kábel hossza | 1m |
| Csomagolás | Egyéni csomag |
| Instrumentum besorolása | II. osztály |
| Tulajdonságok | EKG-monitor,EKG-gép |
| Súly | 100g |
| Garancia | 1 év |


Népszerű tags: stryker physio control kompatibilis ekg leadwire, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet









