Masimo SpO2 hosszabbító kábel LNC-4-Ext
Rendelési szám: Masimo LNC-4-Ext, 2021, 2285
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Masimo SpO2 hosszabbító kábel LNC-4-Ext
Termékleírás:Adapter , DB9M> DB9F , Kompatibilis a NELLCOR érzékelővel és az S0010 sorozattal
Kompatibilis:MasimoAll; ZollE sorozat, M sorozat, R sorozat; DatascopePassport 2, Spectrum, Trio; InvivoEscort II OPT30, Prism, T8; DinamapPro 1000
Spo2 technológia:Masimo
OEM P / N:LNC-4-Ext
Műszaki adatok:
| Termék név | Spo2 adapterkábel |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel átmérője | 4mm |
| Kábel színe | szürke |
| Műszer csatlakozó | Hüvely, 9 tűs D-Sub csatlakozó, hármas kulcsos |
| Érzékelő oldali csatlakozó | Hüvely, 9 tűs D-Sub csatlakozó, hármas kulcsos |
| Kábelhosszúság | 2.4m / 8ft |
| Csomagolás | Külön csomagolás PE zsákkal |
| A műszer osztályozása | II. Osztály |
| Tulajdonságok | EKG monitor, EKG gép |
| Súly | 100g |
| szavatosság | 1 év |


Népszerű tags: masimo spo2 hosszabbító kábel lnc-4-ext, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Criticare / CSI kompatibilis 518D SpO2 adapterkábel
-

Kompatibilis HP Philips M1900B SpO2 adapterkábel / h...
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Adapter...
-

Masimo 9 tűs újrahasznosítható orvosi beteg SpO2 hos...
-

Nellcor kompatibilis nem Oximax SpO2 hosszabbító kábel
-

Mindray kompatibilis 6 tűs SPO2 adapterkábel



