
Nihon Kohden kompatibilis Spo2 szenzor felnőtt klip
Kompatibilis modellszám: Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope P, BSM 41
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Bevezetési idő: 1-7 munkanap
MOQ: 30 db
Leírás
Nihon Kohden kompatibilis Spo2 szenzor felnőtt klip
Kompatibilis modellszám: Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope P, BSM 41
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Bevezetési idő: 1-7 munkanap
MOQ: 30 db
Műszaki adatok:
| Termék név | Spo2 érzékelő |
| Kábel színe | szürke |
| Kábelhosszúság | 1m vagy 3m |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel átmérője | 4mm |
| A műszer osztályozása | II. Osztály |
| Műszer csatlakozó | 7 tűs |
| A beteg végpontja | Felnőtt klip |
| Súly | 120g |
| szavatosság | 1 év |

Népszerű tags: nihon kohden kompatibilis spo2 érzékelő felnőtt klip, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Nellcor N200 7pin felnőtt ujjlenyomat SpO2 érzékelő
-

Criticare / CSI 506DX újrafelhasználható felnőtt ujj...
-

Kompatibilis Masimo 1863 LNCS DCI SpO2 érzékelő gyár...
-

Palco újrafelhasználható SpO2 érzékelő POX020-105
-

Masimo Adult Clip újrafelhasználható SpO2 szonda ada...
-

BCI kompatibilis rövid SpO 2 szenzor újszülött csom...

