Biolight Infant eldobható Spo2 érzékelő eldobható impulzus Spo2 érzékelő
Katalógus: Spo2 érzékelő
Termék típusa: Eldobható spo2 érzékelő biofény
Mininum rendelési mennyiség: 100DBS
Tanúsítvány: CE/ ISO13485
Leírás
Ha biokönnyű csecsemő eldobható spo2 érzékelő eldobható impulzus spo2 érzékelőt keres, vegye fel a kapcsolatot gyárunkkal. Kína egyik vezető gyártójaként és beszállítójaként nem a legolcsóbb, hanem versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Kérjük, biztos lehet benne, hogy megvásárolja minőségi termékeinket.
| Kábel színe | Fehér |
|---|---|
| Kábelátmérő | 3,2 mm |
| Kábel anyaga | PVC kabát |
| Kategória | SpO2 (SpO2) |
| Minősítések | CE, ISO 80601-2-61:2011, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS kompatibilis |
| Összekötő disztális | Férfi 9 tűs D-Sub csatlakozó |
| Proximális csatlakozó | Csecsemő ragasztó |
| Latexmentes | igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási egység | 24 |
| Beteg mérete | Csecsemő (3-15Kg) |
| SpO2 technológia | Digitális |
| Steril | Nem |
| Teljes kábelhossz | 1m/3,5 láb |
| Garancia | 0 hónap |
| Súly | 1,8lb |
Népszerű tags: biolight csecsemő eldobható spo2 érzékelő eldobható impulzus spo2 érzékelő, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet










