Comen Soft SpO2 szonda kábelérzékelő C30 C50
Kompatibilis: Comen C30 C50
Méretek: Felnőtt ujjcsipesz, Gyerek ujjcsipesz, Felnőttkori szilikon puha, Gyerekszínű szilikon puha, Újszülöttcsomagolás (nem választható), Újszülöttcsomagolás (levehető)
Eredeti: Guangdong, Kína
Márka: pray-med
Leírás
Comen Soft SpO2 szonda kábelérzékelő C30 C50
Műszaki adatok:
| Kábel színe | szürke |
|---|---|
| Kábelátmérő | 4 mm |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kategória | SpO2 érzékelő |
| bizonylatok | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS-kompatibilis |
| Csatlakozó Distal | 12 tűs, kerek csatlakozó |
| Proximal csatlakozó | Gyerek lágy |
| Latex mentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Csomagolási egység | 1 |
| Beteg mérete | Felnőtt (> 40 kg) |
| SpO2 technológia | Digitális |
| Steril | Nem |
| Teljes kábelhossz | 3 m |
| szavatosság | 12 hónap |
| Súly | 150 g |
Jellemzők :
1 Prémium minőségű, versenyképes ár, jó megjelenésű, gyors-gyors szállítás
2.A csatlakozó és kábel anyagai megfelelnek az UL és Rohs szabványnak
3.Minőség 100% -ban biztos, pontos mérés és gyors válasz
4.Kiemelkedő rugalmasság és tartósság
5.Technológiai folyamat: darabolás, hegesztés, fröccsöntés, összeszerelés és tesztelés
6.OEM / ODM elérhető, testreszabható és rajzok elfogadhatók
7.Sample Order és Small Order elfogadásra kerülnek
8.Fizetési feltételek: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9.Szállítási módok: DHL, EMS, UPS vagy Fedex
Népszerű tags: Comen Soft SpO2 szonda kábel érzékelő C30 C50, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Bruker M3 kompatibilis felnőtt SpO2 érzékelő
-

Kontron 7138 felnőtt ujjlenyomat SpO2 érzékelő, 12pin
-

Kompatibilis Nellcor Oximax DB9pin SpO2 érzékelő pul...
-

Nihon Kohden kerek 10pin felnőtt Spo2 érzékelő, komp...
-

Nihon Kolden újrahasznosítható SpO2 szonda kábel érz...
-

Felnőtt klip TPU anyag újrafelhasználható SpO2 szond...

