Biolight A6 A8 sorozatú SPO2 érzékelő, kerek 9 tűs felnőtt ujj
Bizonyítvány: CE, ISO
Az eredeti helye: Kína
Márka: Pray-med
Garancia: egy év
OEM / ODM állnak rendelkezésre
Leírás
Biolight A6 A8 sorozatú SPO2 érzékelő, kerek 9 tűs felnőtt ujj
Műszaki adatok:
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel színe | szürke |
| Kábelhosszúság | 3 m |
| Kábelátmérő | 4mm |
| Tanúsítvány | CE, ISO |
| Csatlakozó Distal | 9 tűs kör |
| Proximal csatlakozó | Felnőtt klip |
| Súly | 102g |
| Steril | Nem |
| Csomag | Táska |
| Latex mentes | Igen |


Termékeink az alábbiak szerint sorolva:
1. Újrafelhasználható / eldobható Spo2 érzékelő
2. Spo2 hosszabbító kábel
3. EKG csomagtartó kábel és vezeték
4. EKG kábel és tartozékok
5. Az EKG választott lovagjai és szorítóbilincs
6. EEG vezetékek elektródákkal
7. IBP C képes és nyomásátalakító
8. Vízcsapda
9. NIBP mandzsetta / tömlő / csatlakozó NIBP
10. Hőmérséklet-szonda
11. A hőmérséklet-érzékelő összekötő kábel
12. Egyszer használatos nyomásátalakító csatlakozója
13. Orvosi oxigénérzékelő
14. TOCO és amerikai átalakító
Népszerű tags: biolight a6 a8 sorozat spo2 érzékelő kerek 9 tűs felnőtt ujj, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Kompatibilis Nellcor Oximax DB9pin SpO2 érzékelő pul...
-

Bionet kerek 6 tűs újszülött wrap SpO2 érzékelő
-

Detax Ohameda közvetlenül újrafelhasználható SpO2 sz...
-

Az Spacelabs kompatibilis SpO2 szonda kábelérzékelője
-

Arterma S&W kerek, 10 tűs, gyerek nélküli SpO2 érzékelő
-

Kreatív PC9000 UP6000 állatorvosi klip 6 tűs SpO2 ér...




