Stryker száloptikás fénykábel 233-050-065
Származási hely: Guangdong, Kína
Márka: pray-med
Cikkszám: 233-050-065
Tanúsítvány: CE/ISO
Leírás
Stryker száloptikás fénykábel 233-050-065
Az optikai szálat, más néven katéterköteget, főként optikai szál átvitelre használják. Ez a termék
készültüveg optikai szál, orvosi szilikon és rozsdamentes acél fém. Puha és nem reped. Találkozik
orvosi fertőtlenítésszabványoknak megfelelő, és magas hőmérsékleten és nagy nyomáson sterilizálható.
Hossz szerint: 2 méter, 2,5 méter, 3 méter

| Hajlítási sugár | 50 mm |
| hullámhossz | 587 nm |
| áteresztőképesség | >85% 546 nm |
| Hossz | 2M/2.5M/3M |
| Szálátmérő | 4,8 mm |
| Fénycsillapítás | 450 nm<500dB/km |
| Üzemeltetési feltételek |
Környezeti hőmérséklet 10 fok ~ 40 fok |
| Üzemi hőmérséklet | -20 fok ~200 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fok ~60 fok |










K: Melyik fizetési formát tudja elfogadni?
V: T/T, Western Union, PayPal stb. Bármilyen kényelmes és gyors fizetési feltételt elfogadunk.
K: Milyen tanúsítványod van?
V: CE, FDA és ISO13485.
K: Milyen szállítási módot tud biztosítani?
V: Szállítást tudunk biztosítani tengeren, légi úton és expressz úton.
K: Hogyan kaphatunk árajánlatot?
V: Vegye fel velünk a kapcsolatot a specifikációkkal: például anyag, modell, formatervezés, méret, forma, szín, mennyiség stb.
Népszerű tags: stryker üvegszálas fénykábel 233-050-065, gyártók, beszállítók, gyári, olcsón, vásárolni
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet














