Nihon Kohden defibrillátor orvosi berendezések akkumulátorai
Kompatibilis : Nihon Kohden ECG-930K EC-7511 TEC-7521K ECG-9320G
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Nihon Kohden defibrillátor orvosi berendezések akkumulátorai
Származási hely: Kína
Márkanév:Nihon Kohden
Tanúsítvány: CE
Modell Number: TEC-7521K
Minimális rendelési mennyiség: 1db
Ár: a megbeszélés szerint
Szállítási idő: 1-3 munkanap
Ellátási képesség: 600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 98 * 79 * 55mm |
| Névleges kapacitás | 2900mAh |
| Súly | 990g |
| típus | Lezárt ólom |
| Névleges feszültség | 12V |
| Alkalmazás | NIHON KOHDEN TEC-7500 ECG-9522P TEC-7511F, TEC-7511G, TEC-7511K, TEC-7511R TEC-7521F, TEC-7521G, TEC-7521K, TEC-7521R, TEC-7531F, TEC-7531G, TEC-7531K, TEC-7531R, QM-501D, QI-911E, QI-912E, BR-911D, BR-912D, BR-913D, KD-901E, KH-801D |
| Szín | Kék |
| Csomag | Egyéni doboz |



Népszerű tags: nihon kohden defibrillátor orvosi berendezések akkumulátorok, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A akkumulátor
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 defibrillátor akku...
-

CardioServ 30344030 defibrillátor akkumulátor GE SCP...
-

A HYLB-957A csere orvosi akkumulátorhoz
-

Újratölthető LI23S002A Li-ion akkumulátor
-

Biolight LB-08 Li-ion akkumulátor csomag 12-100-1003




