Kellymed fecskendő szivattyú akkumulátor
Katalógus: Akkumulátor
Termék típusa: Kellymed ZNB-XD akkumulátor
Minimális rendelési mennyiség: 1PCS
Tanúsítás: CE / ISO13485
Ár: Tárgyalás
Leírás
Ha kellymed fecskendőpumpa-akkumulátort keres, kérjük, lépjen kapcsolatba gyárunkkal. Kína egyik vezető gyártója és beszállítójaként nem a legolcsóbb, hanem versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Kérjük, nyugodjon meg arról, hogy minőségi termékeinket vásárolja meg.
Kellymed fecskendő szivattyú akkumulátor
Származási hely:Kína
Fizetési feltételek:100% T / T, Western Union, Paypal
Szállítási Mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeri úton
Szállítási idő:1-3 nap a mintához, 7-14 nap a nagy megrendeléshez a fizetés után.
Termék leírás:
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Imádkozz-med |
| Kompatibilitás | Kellymed ZNB-XDHYLB-727 TWSLB-004 |
| Kompatibilis modellek | ZNB-XD ZNB-XB |
| Tanúsítványok | CE / ISO |
| Szín | Kék |
| Az akkumulátor mérete | 57,5 * 50 * 29 mm |
| Anyag | NI-MH |
| Súly | 237g |
| Kapacitás | 2000mAh |
| Feszültség | 9.6V |
| típus | Újratölthető elem |
| Csomag | egyedi csomag |
| Garancia | 1 év |

Népszerű tags: kellymed fecskendő szivattyú akkumulátor, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
Egy pár:GE DASH akkumulátor
Következő:GE Vital Signs Monitor akkumulátor
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet











