Drager Infinity Delta XL orvosi berendezések akkumulátorok
Kompatibilis:Draeger MS18340 MS14234
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
Minták állnak rendelkezésre
Leírás
Drager Infinity Delta XL orvosi berendezések akkumulátorok
Származási hely: Kína
Márkanév: Drager
Tanúsítás: CE
Numb modell: Draeger MS18340 MS14234
Minimális rendelési mennyiség: 1 db
Ár: ahogy megbeszéltük
Szállítási idő: 1-3 munkanap
Ellátási képesség: 600db / hét
Műszaki adatok:
| Termék neve | Újratölthető LI-ION akkumulátor |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Méret | 140*66*23 mm |
| Névleges kapacitás | 5200mAh |
| Súly | 380G |
| Típus | Li-ion |
| Névleges feszültség | 14,8 V |
| Alkalmazás | Drager Infinity XL, Drager Infinity Delta, Drager Infinity Delta XL, Drager Infinity Gamma XL, Drager Vista (MS14234) akkumulátor, vista xl, INFINITY DELTA XL, Alphasource AS36059, Draeger Orvosi GAMMA, Draeger Orvosi INFINITY, Draeger Orvosi MS14234, Draeger Orvosi MS14490, Draeger Orvosi MS18340, Draeger Orvosi SC 6002XL, Energy+ L18650-8DR, Államközi akkumulátorok AMED2160, K +f akkumulátorok 6059, Siemens MS1423, Siemens SC7000, Siemens SC9000XL, Siemens Orvosi Syste MS14234, Siemens Orvosi Syste SC7000, Siemens Orvosi Syste SC9000XL, Unipower B11436 |
| Szín | Fehér |
| Csomag | Egyedi doboz |



Népszerű tags: drager infinity delta xl orvosi berendezések akkumulátorok, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A akkumulátor
-

Biolight LB-03 újratölthető lítium-ion akkumulátor 1...
-

A GE Monitor betegmonitor akkumulátora Dash 3000 SM2...
-

11,1 V 2600mAh Li-ion akkumulátor Philips VM1 Vsi VS...
-

Tölthető Heartstart MRx M3538A Li-ion akkumulátor
-

Orvosi eszközök Schiller lítium-ion akkumulátorok



