Biolight M800 3.7V monitor csere akkumulátor LB-03
Kompatibilis : Biolight M800
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
Ha biolight m800 3.7v monitor csere akkumulátort keres, lb-03, vegye fel a kapcsolatot a gyárunkkal. Mint az egyik vezető kínai gyártó és beszállító, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Biztos lehet benne, hogy megvásárolja a minőségi termékeinket.
Biolight M800 3.7V monitor csere akkumulátor LB-03
Származási hely:Kína
Márkanév:Biolight
Tanúsítvány:CE
Összeegyeztethető:M800
Minimális rendelési mennyiség:1 db
Ár:ahogy megbeszéltük
Szállítási idő:1-3 munkanap
Ellátási képesség:600 db / hét
Műszaki adatok:
| Termék név | Orvosi újratölthető elem |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Méret | 48,2 * 49,8 * 13.2mm |
| Névleges kapacitás | 1600mAh |
| Súly | 50g |
| típus | LI-ION |
| Névleges feszültség | 3.7V |
| Akkumulátor cella QTY | 2 cella |
| Alkalmazás | Biolight M800 |
| Szín | Fekete |
| Csomag | Egyéni doboz |



Népszerű tags: biolight m800 3.7v monitor csere akkumulátor lb-03, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet











