Eredeti orvosi OOM201 oxigénérzékelő
Cikkszám: OOM201 oxigénérzékelő
A hangszerek besorolása: II. osztály
Típus: oxigénérzékelő
Leírás
Orvosi oxigénérzékelő OOM201
termékleírás
| Mérési tartomány | 0 százalék ... 100 százalék oxigén (légköri nyomáson) |
| Az érzékelő névleges élettartama | Nagyobb vagy egyenlő, mint 500 000 térfogatszázalék oxigénóra |
| Kibocsátás környezeti levegőben | 14 mV ... 20,7 mV (kettős katód), terhelés 600 Ohm |
| Elektromos interfész | Aranyozott csúszógyűrűk |
| Pontosság | megfelel az ISO 80601-2-55 követelményeinek |
| Ismételhetőség | < 1 % volume O2 at constant temperature and pressure |
| Linearitási hiba | 3 százalék relatív |
| Válaszidő | < 12 s to 90 % of final value |
| Nulla offset feszültség | < 200 µV in 100 % nitrogen, applied for 5 min |
| Keresztinterferencia | megfelel az ISO 80601-2-55 követelményeinek |
| A páratartalom hatása | -0,03 százalék rel. százalékos relatív páratartalom 25 fokon |
| Nyomástartomány | 0.6 bar ... 2 bar (ppO2 0 ... 1250 mbar O2 ) |
| A nyomás hatása | arányos az oxigén parciális nyomásának változásával |
| Mechanikai sokk hatása | < 1 % relative after a fall from 1 m |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fok ... plusz 50 fok |
| Hőmérséklet kompenzáció | nincs hőmérséklet kompenzáció |
| Működési páratartalom | 0 százalék ... 99 százalék relatív páratartalom, nem lecsapódó |
| Hosszú távú kimeneti drift | < 1 % volume oxygen per month typically < -15 % relative over lifetime |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fok ... plusz 50 fok |
| Ajánlott tárolás | plusz 5 fok … plusz 15 fok |
| Ajánlott terhelés | Nagyobb vagy egyenlő, mint 10 kOhm |
| Felmelegítési idő | < 30 minutes, after replacement of sensor |
| Súly | körülbelül 28 gramm |
Használja ki az előnyöket:
• Megfelel az európai MDD-nek (CE minősítés)
• Megfelel az ISO 80601-2-55
• Az EN ISO 13485 szabvány szerint tervezték és gyártották
• Pontos és megbízható gyors reagálás
• N2O-nak ellenálló
• Kiváló jelstabilitás
• Kiváló termékminőség
• Rövid szállítási határidők
• Műszaki támogatás
• Németországban készült

OEM cikkszám kereszthivatkozások:
| Gyártó | OEM cikkszám |
|---|---|
| Analitikai iparágak | PSR-11-915-2, PSR-11-915-2i, G0-080 (régi CnS cikkszám) |
| Datex Ohmeda | 6051-000-224 |
| Draeger | 6803290, 6850645 |
| Envitec | OOM201, OOM104 |
| Hamilton orvosi | HM-14, HM-13 |
| Hudson RCI | 5557, V-14 |
| MSA | 655263, 655264 |
| Maxtec | MAX -11 (R113P10), MAX{0}}i (R113P06) |
| Nuova | E-15/2, E-8000 |
| Teledyne | R-23MED |
Kompatibilitás:
| Gyártó | Modell |
|---|---|
| Draeger > Air Shields | 8000IC, I-8000 |
| Draeger | 6000, Anemone, Babylog 8000, Evita 2, Evita 2 Dura, Evita 4, Evita Series, Fabius, Fabius GS, Inkubátor 8000, Narkomed 1A, Narkomed 2, Narkomed 2B, Narkomed 3, Narkomed 4, O Narkomed 1x,0 D, Oxydig, PM8030, SA2 |
| Viamed | R-23V |
Csomagolás és szállítás
GYIK1.Mi az előnye?
V: Őszinte üzlet versenyképes áron és professzionális szolgáltatással az exportfolyamat során.
2. Hogy higgyek neked?
V: Cégünk életének becsületesnek tekintjük, néhány más ügyfelünk elérhetőségét meg tudjuk mondani Önnek.
ellenőrizze hitelünket. Emellett az Alibaba kereskedési garanciát is vállal, a megrendelése és a pénze garantált lesz.
3. Tud garanciát adni a termékeire?
V: Igen, 100 százalékos elégedettségi garanciát nyújtunk minden tételre. Kérjük, azonnal küldjön visszajelzést
ha nem elégedett minőségünkkel vagy szolgáltatásunkkal.
4.Hol vagy? Meglátogathatlak?
V: Persze, üdvözöljük, hogy bármikor meglátogassa gyárunkat.
5. Mi a helyzet a szállítási idővel?
V: A követelmény megerősítését követő 15-35 napon belül.
6.milyen fizetést támogat a cége?
V: T / T, 100 százalékos L / C látásra, készpénzt, Western Uniont mind elfogadnak, ha más fizetése van, kérjük, lépjen kapcsolatba velem.
Népszerű tags: eredeti orvosi oom201 oxigénérzékelő, gyártók, beszállítók, gyári, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet












