
EKG csomagtartó kábel kompatibilis Datex Ohmeda
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
MOQ: 50 db
Leírás
Datex Ohmeda kompatibilis EKG csomagtartó kábel
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minta elérhető
Műszaki adatok:
| Termék név | Datex Ohmeda |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel átmérője | 4mm |
| Kábel színe | szürke |
| Csatlakozó Distal | Kerek, 10 tűs Datex csatlakozó, kulcsos |
| Proximal csatlakozó | Twin Pin csatlakozó |
| Kábelhosszúság | 2.4m |
| Csomagolás | Egyedi csomag |
| A műszer osztályozása | II. Osztály |
| Tulajdonságok | EKG monitor, EKG gép |
| Súly | 300g |
| szavatosság | 1 év |

Népszerű tags: ecg törzskábel kompatibilis datex ohmeda, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásároljon
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







