Medtronic fizikai-vezérlő EKG kábel bepattanás
Fizetési határidő: T / T, Western Union
Szállítási módszer: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, tengeren
Szállítási határidő: 1-7 munkanap
MOQ: 10 PCS
Leírás
Ha medtronic fizio-control ecg kábelt akar keresni, vegye fel a kapcsolatot a gyárunkkal. Mint az egyik vezető kínai gyártó és beszállító, nem a legolcsóbb, de versenyképes árat és kiváló szolgáltatást kínáljuk Önnek. Biztos lehet benne, hogy megvásárolja a minőségi termékeinket.
Medtronic fizikai-vezérlő EKG kábel bepattanás
Fizetési határidő: T / T, Western Union
Szállítási módszer: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, tengeren
Szállítási határidő: 1-7 munkanap
MOQ: 10 PCS
Műszaki adatok:
| Kábel színe | szürke |
| Csomagtartó kábel hossza | 2.7m |
| Kábelhossz | 0.9m |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| A műszer besorolása | II. osztály |
| Műszer csatlakozó | Kerek, 12 tűs csatlakozó, kulcsos |
| A beteg végének csatlakozója | Snap |
| Kábel vezeték | 3 vezet |
| Ellenállás | 10K Oh |
| szavatosság | 1 év |

Népszerű tags: medtronic fizio-control ecg kábel bepattanás, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet









