
Drager Vitalert 2000 Vitalert 3000 EKG kábel
Katalógus: EKG
Termék típusa: EKG kábel Leadwire
Mininum rendelési mennyiség: 1PCS
Tanúsítás: CE/ ISO13485
Ár: Tárgyalás
Leírás
Drager Vitalert 2000 Vitalert 3000 EKG kábel
Származási hely:Kína
Fizetési feltételek:100% T / T, Western Union, Paypal
Szállítási mód:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Szállítási idő:1-3 nap a minta, 7-14 nap nagy megrendelés után fizetés.
Ellátási képesség:600db / hét
Előírások:
*Környezeti hőmérséklet: 0 és 40°C között
*Relatív páratartalom: 0% és 80% között
*Hiperbár nyomás: 86kPa-106kPa
*Anyagok: Kiváló minőségű TPU kabát kábel, 3m hosszúságú, szürke
A termék adatai:
| Termék neve | EKG kábel vezeték |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Ima-med |
| Minősítések | CE/ISO |
| Kábel színe | Szürke |
| Trunk kábel hossza | 2,7 m |
| Az ólomkábel hossza | 0,9 m |
| Kompatibilitás | Drager Vitalert 2000 Vitalert 3000 |
| Kábel anyaga | TPU kabát |
| Vezetőkábel átmérője | 2,6 mm |
| Műszercsatlakozó | 12 tűs |
| Beteg végcsatlakozó | Eltör |
| Standard | Aha |
| Súly | 300G |
| Típus | EKG kábel |
| Csomag | 1db csomag egy PE zsákban, majd tedd 1 karton |
| Garancia | 1 év |

Népszerű tags: drager vitalert 2000 vitalert 3000 ekg kábel, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Kompatibilis Goldway UT4000A 5láb EKG kábel, IEC / A...
-

Kiváló minőségű GE Marquette Dash2000.3000 5db ECG k...
-

Edan EKG kábel és vezetékek 10 vezetékkel bepattanva
-

A GE Healthcare ECG adapterkábel 3 vezetékkel rendel...
-

A GE Healthcare közvetlen csatlakozóval ellátott EKG...
-

Lifepak EKG kábel vezeték 3 vezeték

