
Contec kompatibilis egy darabból álló EKG-kábel 5 vezetékkel
Fizetési határidő: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, tengeren
Átfutási idő: 1-7 nap (a mennyiségetől függ)
MOQ: 30 db
Leírás
Contec kompatibilis egy darabból álló EKG-kábel 5 vezetékkel
Fizetési határidő: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, tengeren
Átfutási idő: 1-7 nap (a mennyiségetől függ)
MOQ: 30 db
Műszaki adatok:
| típus | EKG kábel |
| Kábel színe | szürke |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Csomagtartó kábel hossza | 2.7m |
| Kábelhossz | 0.9m |
| standrad | AHA |
| Műszer csatlakozó | 7 tűs kerek, kulcsos csatlakozó |
| Az érzékelő végcsatlakozója | Snap |
| A beteg mérete | Felnőtt |
| Nettó tömeg | 300g |
| szavatosság | egy év |


Népszerű tags: concc kompatibilis egy darabból álló ECG kábel 5 vezeték, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásároljon
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Stabil minőségű AIR SHIELDS 3vezetékes EKG kábel, IE...
-

Az AAMI egyrészes EKG-adapterkábele 3 vezet
-

Drager egy darabból álló EKG-kábel vezetékek, 5 veze...
-

Az orvosbiológiai EKG-kábel 10 bepattan
-

DRE kompatibilis 3 vezetékes EKG-adapter kábelcsatla...
-

DRE ECG átalakító adapter kábel 5 vezetékes kapcsok

