AAMI EKG törzskábel, kerek 6-pólusú csatlakozó
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
A minták rendelkezésre állnak
Leírás
AAMI EKG törzskábel, kerek 6-pólusú csatlakozó
Kompatibilis:
GG quot; (AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (új), System6 (újszülött)" (ALT): 800,800Plus, CX ATL ultrahang
GG quot; CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Mark IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9
(BCI): 3101,3404,6100,6200,9100,9200, tanácsadó, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Scholar
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (1989 előtt), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101,102,200, 300 Prism, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000
GG quot; (MPC): Lifepak 6, Life Pak 9 , Life Pak 9B VSM-1ESF (ellenállásokkal)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK, N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226),
TEC-7100A, TEC-5200A (s / n> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100,
Vitalmax / 4000CL / 4000 Moduláris / 4100CL
(PMS): M3921A A1, M3923A A1, M3925AA1, M3927AA3, M3928A3 , M3929AA3
PIONEER (American Optical): 26125, 33167, 5260, 5330, Pulsar 4 GG;
PPG (Datamedix, Becton-Dickinson), Guardian 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," 500/600/900 sorozat (légzés nélkül)
90300/90400/90600/90700 sorozat TEK-208/408/511/512/514/521" PC hálószoba, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400 / 500Series
GG quot; (Protokoll): Propaq100 / 200Series, Atlas, Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart"
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400
UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Termékleírás:Kerek 6 tűs, fekete csatlakozó, 2,4M / 0,8 láb, EKG csomagtartó kábel
Műszaki adatok:
| Termék név | EKG csomagtartó kábel |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel átmérője | 5mm |
| Kábel színe | szürke |
| Műszer csatlakozó | Kerek 6 pin |
| Érzékelő oldalsó csatlakozó | Ikercsatlakozó |
| Kábelhosszúság | 2.4m / 8ft |
| Csomagolás | Elkülönített csomag PE zsákkal |
| A műszer osztályozása | II. Osztály |
| Tulajdonságok | EKG monitor, EKG gép |
| Súly | 200g |
| szavatosság | 1 év |


Népszerű tags: aami ecg törzskábel kerek 6-os csatlakozóval, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásároljon
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet










