
Kerek 6 érintkezős fekete csatlakozó EKG-kábel 5-LD
Átfutási idő: 1-7 munkanap (a mennyiségetől függ)
Fizetési feltételek: 100% T / T betét, Western Union
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, tengeren
MOQ: 5 PCS
Leírás
AAMI kerek 6 érintkezős fekete csatlakozó EKG-kábel 5-LD
Átfutási idő: 1-7 munkanap (a mennyiségetől függ)
Fizetési feltételek: 100% T / T betét, Western Union
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, tengeren
MOQ: 5 PCS
Műszaki adatok:
| Kábel színe | szürke |
| Kábel anyaga | TPU dzsekik |
| Kábel vezeték | 5 elvezetések |
| Műszer csatlakozó | Kerek, 6 tűs fekete AAMI csatlakozó |
| A beteg végének csatlakozója | Csipesz / csipet / markoló |
| A csomagtartó kábel hossza | 2.7m |
| Kábelhossz | 0.9m |
| Alapértelmezett | IEC |
| Súly | 150g |
| szavatosság | 1 évben |

Népszerű tags: kerek 6 tűs fekete csatlakozóval, ekg kábel 5-ld, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásároljon
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

GE Marqutte Dash PRO4000 5db ECG vezeték, IEC / AHA,...
-

Philips 3 vezetékes EKG vezetékes készlet az M1623 /...
-

Datex, Philips, úttörő, spacelabs, burdick, welch Al...
-

Univerzális (csatlakozó nélkül) EKG-kábel vezetékvez...
-

DIN stílusú kompatibilis eldobható EKG vezeték
-

Mindary kompatibilis EKG kábel leadwires 5-LD klip

