3 tűs újrafelhasználható bőrhőmérséklet szonda kompatibilis a Zoncare PM-7000D készülékkel
Katalógus: Hőmérséklet
Terméktípus: Hőmérséklet szonda
Minimális rendelési mennyiség: 1 db
Minősítés: CE/ISO13485
Ár: Megbeszélés szerint
Leírás
3 tűs újrafelhasználható bőrhőmérséklet szonda kompatibilis a Zoncare PM-7000D készülékkel
Technológia
| Kábel színe | szürke |
|---|---|
| Kábel átmérő | 4 mm |
| Kábel anyaga | TPU kabát |
| Kategória | Hőfok |
| Tanúsítványok | CE, ISO |
| Csatorna | Egyetlen |
| Disztális csatlakozó | Kerek, 3 tűs csatlakozó, kulcsos |
| Proximális csatlakozó | Bőr érzékelő |
| Latex mentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Beteg mérete | Felnőtt |
| Ellenállás típusa | NTC sorozat |
| Steril | Nem |
| Temp NTC sorozat | NTC/R25=2,252K |
| Hőmérséklet tartomány | 77-113° F (25-45° C) |
| Teljes kábelhossz | 3m |
| Garancia | 12 hónap |


Ellenőrzés
minden orvosi hőmérsékletszondát megvizsgálnak, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy jó teljesítményt nyújt.

Népszerű tags: 3 tűs újrafelhasználható bőrhőmérséklet-szonda kompatibilis a zoncare pm-7000d-vel, gyártók, beszállítók, gyári, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

YSI 400 Felnőtt Újrahasználható nyelőcsőhőmérséklet-...
-

YSI700 kompatibilis hőmérséklet-érzékelő
-

A GE Healthcare Marquette kompatibilis hőmérséklet-a...
-

A Philips-hez kompatibilis, újrafelhasználható espha...
-

Datascope Orvosi gyermek nyelőcső végbél Edan hőmérs...
-

Eldobható orvosi hőmérsékleti szonda 2 tűs Siemens /...




