GE B40 B450 11pin Spo2 érzékelő Masimo modul
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
MOQ: 50 db
Leírás
GE B40 B450 11pin Spo2 érzékelő (Masimo modul)
Kompatibilis modell:GE B40 B450
Fizetési feltételek: T / T, Western Union, Paypal
Szállítási módszer: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, tengeren
Átfutási idő: 3-7 munkanap
MOQ: 50 db
Műszaki adatok:
| Termék név | SPO2 érzékelő |
| Származási hely | Guangdong, Kína |
| Márkanév | Pray-med |
| Típusszám | GE |
| bizonylatok | CE / ISO |
| Kábel anyaga | TPU |
| Kábel átmérője | 4mm |
| Kábel színe | szürke |
| Csatlakozó Distal | Lapos, 11 tűs |
| Proximal csatlakozó | Felnőtt / gyermek |
| Kábelhosszúság | 3m |
| Csomagolás | Egyedi csomag |
| A műszer osztályozása | II. Osztály |
| Tulajdonságok | EKG monitor, EKG gép |
| Súly | 100g |
| szavatosság | 1 év |

Népszerű tags: ge b40 b450 11pin spo2 szenzor masimo modul, gyártók, beszállítók, gyár, olcsó, vásárlás
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet
-

Biolight M6 M12 kerek, 5 tűs, gyerek alakú, szilikon...
-

Hellige kompatibilis 7 tűs felnőtt Clip SpO2 érzékelő
-

Mennen 10 tűs gyerek lágy SPO2 érzékelő
-

Dolphin 2G00751 kompatibilis 14 tűs felnőtt Clip SPO...
-

Spacelabs 10 tűs felnőtt Clip Spo2 érzékelő
-

A Fukuda Denshi közvetlenül az SpO2 5. érzékelő veze...



